Bibnet > Open Vlacc > Open Vlacc werkgroepen > Trefwoorden >  Printvriendelijke versie van deze pagina
Trefwoorden

Deze werkgroep bewaakt de kwaliteit en de gebruiksvriendelijkheid van de trefwoordenlijst.
Verslagen werkgroep

NAAM   VOORNAAM   Bibliotheek   EMAIL_ADRES  
Brepoels   Juul   OB Leuven   juul.brepoels@leuven.be  
De Meester   Lien   OB Gent   Lina.DeMeester@Gent.be  
Hauchecorne   Marjan   VLABIN VBC   marjan.hauchecorne@bibliotheek.be  
Koschak   Anne-Sophie   VLABIN VBC   anne.sophie.koschak@bibliotheek.be  
Matthys   Rosa   Bibnet   rosa.matthys@bibnet.be  
Michielsens   Catherine   OB Brugge   catherine.michielssen@brugge.be  
Vandenhove   Saskia   PB Limburg   svandenhove@limburg.be  
Vlaemynck   Gwenny   Bibnet   Gwenny.Vlaemynck@bibnet.be  
Waumans   Johan   HOB Brussel   johan.waumans@muntpunt.be  
Weemaes   Tina   OB Antwerpen   tina.weemaes@stad.antwerpen.be  
Vragen of Opmerkingen?
Pagina Versturen?